Do 7 maja w restauracji Śródmiejska w Warszawie można oglądać wystawę mebli i dodatków z kolekcji IKEA PS 2012 (Post Scriptum).

Zabawne, zaskakujące i wielofunkcyjne meble i dodatki wykonane z ekologicznych materiałów ozdobiły restaurację. W specjalnej kolekcji IKEA PS 2012 znajdziemy m.in. krzesła, stoliki, komody, regały, misy, lampy i tekstylia.

Klienci restauracji mogą również na miejscu obejrzeć interaktywną wystawę zdjęć mebli i dodatków. Prezentowane fotografie pochodzą w większości z polskich mieszkań, a ich autorami są m. in. blogerzy.

Oprócz wystawy w najbliższy weekend (21 i 22 kwietnia) w godzinach od 11:00 do 17:00 firma IKEA organizuje wyjątkowe warsztaty dla dzieci pod hasłem ”Wesoły Weekend”. W trakcie interaktywnej zabawy najmłodsi będą mogli się dowiedzieć, co oznacza słowo dizajn i na czym polega zawód projektanta.

Dzieci otrzymają kartki ze zdjęciami wybranych produktów z kolekcji IKEA PS 2012 i same będą mogły zaprojektować wnętrze z ich wykorzystaniem lub dorysować do nich dodatkowe elementy, tworząc np. nowy mebel. 
Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Od 28 kwietnia najnowsza kolekcja IKEA PS 2012 ma być dostępna we wszystkich sklepach IKEA w Polsce.

Restauracja Śródmiejska 
ul. Marszałkowska 66/róg Wilczej, Warszawa

źródło i zdjęcia: IKEA