Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, czas pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Dlatego w warszawskim Parku Handlowym Targówek ruszyła AKCJA JUNIOR.

1 czerwca już tuż tuż, więc Park Handlowy Targówek wypełnił się promocjami na zabawki i akcesoria dla dzieci. Majowa Akcja Junior to dla rodziców okazja, by znaleźć wymarzone prezenty dla swoich pociech i kupić je taniej. 

Od 2 do 31 maja w Parku Handlowym Targówek, salonach Domoteki oraz IKEA, Leroy Merlin i JULA czeka nas prawdziwy wysyp rabatów na produkty dla najmłodszych. Zabawki i ubrania dla dzieci, sprzęt sportowy, a także meble dziecięce i młodzieżowe, dodatki, materace antyalergiczne, podłogi z naturalnego drewna, dywany, oświetlenie, tapety oraz farby odporne na zabrudzenia.

- Majowa oferta Parku Handlowego Targówek ułatwi rodzicom poszukiwanie prezentu dla dziecka. Akcja Junior pozwoli kupić zabawki i akcesoria dla najmłodszych w niższych cenach - mówi Elżbieta Ratajczyk, Marketing Manager Parku Handlowego Targówek.

- Maj to także okres pierwszych komunii. Osoby, które chcą obdarować maluchy właśnie z tej okazji, z pewnością znajdą mnóstwo oryginalnych pomysłów na prezenty w sklepach i salonach naszego centrum - dodaje.

W akcji biorą udział m.in.: Świat Dziecka, Mothercare, SMYK, FLEXA, Akademia Zabawy i Twórczego Rozwoju Edukado i wiele innych. Pełną ofertę rabatów i promocji w ramach Akcji Junior znajdziemy na stronach Parku Handlowego Targówek oraz Domoteki.

źródło i zdjęcia: Park Handlowy Targówek