Pesto z orzechów włoskich i świeżej bazylii, a może pure z avocado? Dzięki blenderowi SlimForce z 4 ostrzami, każdy z nas wyczaruje w kuchni pyszne smakołyki i zadziwi swoich gości na letnim przyjęciu.

Nowy blender ręczny SlimForce Moulinex sprawi, że siekanie orzechów czy rozdrabnianie ananasów nie będzie już stanowić problemu. To wielofunkcyjne i bardzo wydajne urządzenia AGD, dzięki któremu przygotowanie domowych potraw stanie się  łatwe i przyjemne.

Postaw na wydajność

Blender SlimForce ma 4 ostrza oraz unikalną technologię ActivFlow, dzięki której możemy uzyskać doskonałe efekty blendowania. Technologia ActivFlow jest oparta na systemie 2 pochyłych, ząbkowanych ostrzy, umieszczonych na różnych poziomach, które zbierają  składniki i 2 prostych, ząbkowanych ostrzy zapewniających idealne miksowanie. Technologia ActivFlow i duża moc blendera - 700 W gwarantuje idealnie gładką konsystencję miksowanych składników.

Postaw na wielofunkcyjność

Model podstawowy blendera DD850 jest wyposażony w metalową końcówkę blendującą i pojemnik z miarką. Droższe modele blendera SlimForce Moulinex wyposażono w funkcjonalne akcesoria ułatwiające pracę w kuchni: mini – rozdrabniacz i trzepaczka do bicia piany (model DD853) i dodatkowo stopkę z dwiema metalowymi końcówkami do ziemniaków (model DD 855).

Postaw na ergonomię

Unikatowy uchwyt blendera SlimForce zaprojektowano tak, aby dopasować się do dłoni i tym samym zwiększyć kontrolę podczas blendowania.  Idealne dopasowanie osiągnięte zostało dzięki nowej konstrukcji uchwytu oraz  specjalnej powłoce Soft Touch.

Postaw na elegancję

Smukły i elegancji kształt blendera SlimForce, wyróżnia go spośród innych modeli blenderów. Jego nowoczesny czarno-srebrny design i wykończenie ze stali nierdzewnej sprawia, że blender SlimForce będzie ozdobą każdej kuchni.

Ceny poszczególnych modeli:

  • 179 zł (model DD850 - podstawowy)
  • 229 zł (model DD853 - z mini-rodrabniaczem i trzepaczką) 
  • 299 zł (model DD855 - z mini-rodrabniaczem, trzepaczką i końcówką do ziemniaków)

źródło i zdjęcia: Moulinex