Gotowanie na wyspie - kuchennej, oczywiście - ma coraz więcej zwolenników. Właśnie dla nich firma Samsung przygotowała najnowszy okap - wyspowy model HDC9B90UX.

Jeśli zdecydujemy się umieścić na wyspie kuchennej płytę indukcyjną lub gazową, aby opary nie rozchodziły się po całym domu, potrzebny będzie też specjalny, mocowany do sufitu okap. Dlatego firma Samsung poszerzyła ofertę o okap wyspowy - model HDC9B90UX.

O ile wyciąg nad kuchenką pod ścianą łatwo ukryć wśród szafek, o tyle okap wyspowy jest zwykle w centrum uwagi. Dlatego oprócz tego, że skutecznie pozbędzie się przykrych zapachów i oświetli miejsce pracy, oczekujemy ciekawego designu.

Okap wyspowy - ładny i funkcjonalny

Nowy okap marki Samsung ma elegancką, minimalistyczną stylistykę i trwałe
wykończenie ze stali nierdzewnej. Ale nowoczesny jest nie tylko z wyglądu. Jedną z ciekawszych funkcji jest opcja AirClean - okap uruchamia się automatycznie co godzinę na 10 minut (na minimalnej prędkości), dzięki czemu powietrze w kuchni jest zawsze czyste i świeże.

Poza tym, okap wyspowy Samsung HDC9B90UX ma:

  • panel dotykowy i niebieski wyświetlacz LED, które ułatwiają sterowanie,
  • halogenowe oświetlenie o naturalnej barwie,
  • specjalne węglowe i aluminiowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia i tłuszcz i pomagają utrzymać kuchnię w czystości,
  • 4 prędkości wentylacji,
  • funkcję Booster - natychmiast daje maksymalną wydajność.

Cena: 2899 zł. 

źródło i zdjęcie: Samsung