Do sklepów w całej Europie właśnie trafiły nowe lodówki side-by-side Samsung RL77. Co w nich wyjątkowego? To pierwsze takie lodówki wyprodukowane w Polsce!

Ale na tym nie koniec wyjątkowości. Najnowsze lodówki side-by-side Samsunga mają jeszcze więcej miejsca w środku (choć z zewnątrz nie urosły), są ciche i ekologiczne. Po prostu lodówki side-by-side Samsung RL77 to sprzęt najwyższej klasy. I na dodatek produkowany w Polsce.

Pierwsze lodówki side-by-side wytwarzane w fabryce Samsung we Wronkach dzięki autorskiej technologii firmy mają cieńsze ścianki, a więc przy tych samych wymiarach lodówki zyskujemy więcej miejsca w środku.

Oczywiście nie ucierpiała na tym izolacja termiczna - rodzina lodówek side-by-side RL77 ma wysoką klasę energetyczną A++. To zasługa także kompresora Digital Inverter, który optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić do 20% energii, oraz systemu Smart Eco - 10 inteligentnych czujników stale monitoruje temperaturę i wilgotność wewnątrz lodówki i odpowiednio steruje jej pracą.

Poza tym produkty w lodówce RL77 dłużej zachowują świeżość. Twin Cooling Plus - oddzielne systemy chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku - zapewniają optymalną temperaturę, a także wilgotność w każdej z komór: minimalną w zamrażalniku i wysoką (75%) w lodówce. No i zapachy się nie mieszają.

Inne przydatne funkcje lodówek side-by-side Samsung LR77:

  • No Frost - w lodówce ani w zamrażalniku nie osadza się szron, wiec nie trzeba ich rozmrażać,
  • System Multi Flow - strumień zimnego powietrza przepływa przez wszystkie półki, utrzymując optymalną temperaturę,
  • energooszczędne i wygodne kolumnowe oświetlenie LED,
  • ekran dotykowy do sterowania pracą lodówki,
  • easy-rączki - dzięki nim nawet duże drzwi lodówki otwieramy jednym palcem,
  • ergonomiczne pojemniki i półki,
  • niezależnie sterowana szuflada CoolSelect Zone™ - jednym przyciskiem ustawiamy temperaturę w szufladzie, szczególnie użyteczny jest "tryb 0 stopni".

Lodówki side-by-side Samsung RL 77 mają elegancki, nowoczesny design i dostępne są w wielu wersjach, na przykład z dozownikiem wody i lodu lub bez oraz w różnych kolorach. Bez problemu więc wybierzemy lodówkę idealnie pasującą do naszych potrzeb i do stylu naszej kuchni.

Sugerowane ceny: model RS7768FHCSL/EF - 8499 zł, model RS7778FHCSL/EF - 8999 zł.

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics