Wybierając meble do pokoju dziecka, postawmy na takie, które posłużą mu wiele lat, czyli solidne i zdrowe. Takie właśnie są nowe meble Perfect ze sklepu BEDS.pl.

Meble Perfect zaprojektowano w taki sposób, aby te, które kupimy urządzając pokój dla niemowlaka, mogły w przyszłości służyć też nastolatkowi.

Wprawdzie dziecięce łóżeczko ze szczebelkami i przewijak z czasem trzeba będzie zastąpić pełnowymiarowym łóżkiem i biurkiem, ale pozostałe meble - szafa, komody czy szuflada pod łóżko - znakomicie sprawdzą się w pokoju noworodka, przedszkolaka, i ucznia. A prosty, uniwersalny design sprawi, że bez problemu dostosują się do zmieniajacego się gustu pociechy.

O trwałość mebli Perfect nie musimy się martwić, bo wykonane są z najlepszego możliwego materiału - litego drewna bukowego. Możemy więc być pewni, że przetrwają wszelkie dziecięce szaleństwa.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci drewno zabezpieczono naturalnym olejem (do wyboru 6 wybarwień: nature, bezbarwne, orzech, wenge, white i dab). Co więcej, fakt, że zarówno materiały, z których zostały wykonane, jak i konstrukcja mebli Perfect są w 100% bezpieczne potwierdza atest Pracowni Badań i Atestacji Mebli.

źródło i zdjęcia: BEDS.pl