Masz ochotę zmienić coś w domu na jesień? Zajrzyj do pasażu meblowego Parku Handlowego Targówek, salonów Domoteki oraz IKEA, Leroy Merlin i JULA. Do 30 września meble, dodatki i inne domowe sprzęty w promocyjnych cenach.

Drobne zmiany wystroju czy całkowita metamorfoza wnętrza - jeśli chcesz odmienić swój dom jesienią, masz okazję zrobić to taniej.

W ramach AKCJI DOM Park Handlowy Targówek przygotował wrześniowe oferty specjalne. Taniej będzie można kupić meble do salonu, pokoju dziecka, jadalni, sypialni i kuchni, a także oświetlenie, podłogi drewniane, dywany, akcesoria oraz sprzęt RTV i AGD.

- Po wakacjach wracamy z ciekawymi pomysłami oraz nową porcją energii do działania, dzięki której nie będziemy już odkładać decyzji o remoncie mieszkania lub domu na później - mówi Elżbieta Ratajczyk, Marketing Manager Parku Handlowego Targówek.

-Wrześniowa AKCJA DOM to doskonała okazja do tego, aby skorzystać z promocji na meble i dodatki, które trafią w gusta każdego - dodaje.

Na zakupy śmiało można się wybrać całą rodziną. Nawet maluchy nie będą się nudzić, bo w Parku Handlowym Targówek są place zabaw, a w Domotece Akademia Zabawy i Twórczego Rozwoju Edukado. Można tam zostawić dziecko na czas zakupów pod opieką wykwalifikowanej kadry. Maluchy będą zachwycone!

Szczegóły dotyczące AKCJI DOM stronach internetowych Parku Handlowego Targówek i Domoteki

źródło i zdjęcie: Park Handlowy Targówek