Trwa 7. edycja konkursu dla producentów mebli i akcesoriów Diament Meblarstwa. Zgłoś swój produkt!

Patronat Czas na Wnętrze

Na zgłoszenie produktów do tegorocznej, 7. już edycji konkursu Diament Meblarstwa czasu coraz mniej. Aby mieć szansę na tytuł, trzeba to zrobić do 15 października 2012 roku!

Produkty do konkursu zgłaszać mogą producenci mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, którzy mają siedzibę lub przedstawicielstwo w Polsce.

Zgłoszone produkty oceniane będą w 25 kategoriach mebli gotowych (w klasach standard i premium). W każdej kategorii o raz klasie produkty wyróżniające się doskonałym wzornictwem, ergonomią i innowacyjnością nagrodzone zostaną Diamentem Meblarstwa 2013.

Ponadto przyznane zostaną nagrody Diament design i Diament inspiracje oraz 4 statuetki od czterech grup jurorów.

W głosowaniu na Diamenty Meblarstwa weźmie udział kapituła, którą tworzą eksperci z branży meblarskiej, organizacje, naukowcy, media, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Wręczenie nagród odbędzie się w grudniu 2012 roku na uroczystej gali. Wszystkie zgłoszone i biorące udział w głosowaniu produkty zostaną zaprezentowane w okolicznościowym katalogu.  

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej konkursu Diament Meblarstwa.

źródło i zdjęcie: meble.pl