Czym skorupka za młodu nasiąknie... Łóżeczko Moon marki Pinio to propozycja dla tych rodziców, którzy pragną, aby dobre wzornictwo towarzyszyło ich dzieciom od pierwszych dni życia.

Zamiast tradycyjnych szczebelków - płyta z ciekawą sekwencją otworów nadaje łóżeczku Moon świeży i nowoczesny styl.

Łóżeczko dziecięce o wymiarach 120 x 60 cm wykonane jest z płyty MDF. Ale dobry design to nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale i funkcjonalność, dlatego łóżeczko Moon rośnie razem z dzieckiem.

Przemyślana konstrukcja łóżeczka pozwala regulować wysokość materaca - im maluch większy, tym bardziej go obniżamy. A gdy dziecko potrafi już chodzić, zdejmujemy bok i zamieniamy niemowlęce łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego wychodzić i wchodzić.

I wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów. Dziecku zaś oszczędzamy stresu związanego z przeprowadzką do nowego łóżka.

Jeśli obawiamy się, że śpiący maluch spadnie na podłogę, możemy do łóżeczka dokupić niską barierkę.

Niebanalna prosta forma łóżeczka Moon doskonale współgra z innymi meblami Pinio, można więc urządzić nimi pokój dla dziecka od A do Z. Potwierdzają to gwiazdy - Katarzyna Skrzynecka, Martyna Wojciechowska, Paulina i Natalia Przybysz to tylko niektóre ze znanych mam, które zdecydowały się na umeblowanie pokoi swoich dzieci meblami tej polskiej marki.

źródło i zdjęcia: Pinio