Kupując dekoracyjne grzejniki Inventio firmy Instal-Projekt do tej pory mieliśmy do wyboru dwa rodzaje paneli z nadrukiem: She i Chillout. Teraz jest ich aż 9!

Że grzejnik może być dekoracją wnętrza, nikogo nie trzeba już dziś przekonywać. Inventio to najlepszy przykład, że grzejnik dekoracyjny to niekoniecznie drabinka czy żeberka. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym kaloryfer zamienił się w wielkoformatową fotografię.

Grzejnik z fototapetą?

Grzejnik dekoracyjny Inventio to smukły, pionowy, idealnie gładki panel. Dzięki nowej kolekcji nadruków La Bella Toscana wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny nastrój i mocne, nasycone kolory.

Miłośnicy pięknych włoskich krajobrazów mogą wybierać spośród 7 wzorów - delikatne i trochę melancholijne widoki w stonowanych barwach, soczystą zieleń toskańskich pól, a także pięknie uchwycony na zdjęciach kontrast zieleni i szarości. Taki grzejnik w salonie będzie wyglądał jak obraz!

Wciąż dostępne są grzejniki dekoracyjne Inventio z motywami She - tajemniczy portret kobiety utrzymany w czerno-białej kolorystyce, oraz Chillout - delikatny kwiatowy wzór.

Kolejna opcja to jednobarwny grzejnik Inventio - gładki, lakierowany na jeden z 37 kolorów ekran elegancko i dyskretnie uzupełni kompozycję kolorystyczną wnętrza, a tam, gdzie pojawia się wiele wzorów i dodatków, uspokoi aranżację. W łazience lub przedpokoju natomiast znakomicie sprawdzi się grzejnik pokryty lustrem.

źródło i zdjęcia: Instal-Projekt