Interesują Cię najnowsze trendy w aranżacji wnętrz? Zapraszamy więc na konferencje DESIGN. W listopadzie odbędą się w Warszawie, Sopocie, Krakowie, Katowicach, Białymstoku i Szczecinie.

Patronat Czas na WnętrzeNa listopadowych konferencjach DESIGN - Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz dużo uwagi poświęcimy zagadnieniu tworzenia niepowtarzalnych projektów.

W Warszawie Michał Zakrocki z TWÓRCZYWO.pl podczas wykładu "Więcej 'ja' w moim mieszkaniu" zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi, jak za pomocą rzeczy unikatowych - autorskich dekoracji, napisów 3D, liter, abażurów, oklein, naklejek, plakatów czy tapet nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Z kolei Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl - partnera merytorycznego konferencji, na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność. Na wykład zapraszamy do Hotelu Monopol w Katowicach.

Krakowskim architektom, którzy w tym roku nie dotarli na Łódź Design Festival, polecamy fotorelację z wystaw i prelekcji prezentujących najnowsze trendy w designie. Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się architekt Piotr Celewicz.

Nie zabraknie też ciekawych polskich firm, jak MIUKI - twórcy oryginalnych, niewiarygodnie lekkich i wygodnych poduch w przeróżnych wzorach i kolorystyce. Na Miukach można będzie posiedzieć  w Katowicach i Krakowie.

Najbliższe terminy konferencji DESIGN:

  • Warszawa - 13-14 listopada (wtorek, środa)
  • Sopot - 14 listopada (środa)
  • Kraków - 15 listopada (czwartek)
  • Katowice - 20 listopada (wtorek)
  • Białystok - 22 listopada (czwartek)
  • Szczecin - 28 listopada (środa)

Organizator konferencji - VIRTUS oraz Partnerzy jak zawsze zapewniają świetną organizację, ciekawe miejsca oraz wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Aktualne informacje oraz terminy pozostałych konferencji na stronie Virtus Studio oraz na Facebooku.

Do zobaczenia na konferencjach!