Któż z nas nie lubi zakupów online? Jeśli na dodatek upatrzoną porcelanę, meble lub dekoracje do domu można kupić taniej -  czego chcieć więcej? W SODO.pl co poniedziałek zaczyna się nowa promocja!

Na zakupy - także te przedświąteczne, coraz chętniej wybieramy się do... internetu. Bo nie ma tłoku, sklep czynny jest przez okrągłą dobę i 7 dni w tygodniu, nie trzeba nigdzie daleko jeździć...

Jeśli szukacie stylowych mebli, dekoracji do domu, gustownych bibelotów albo eleganckiej zastawy stołowej, zajrzyjcie do sklepu internetowego SODO.pl. Tym bardziej, że co poniedziałek zaczyna się tam nowa promocja.

Produkty z promocji tygodnia przez 7 kolejnych dni można kupić po niższej cenie - nawet o -50-70% taniej!

W tym tygodniu w promocyjnych cenach znajdziemy meble Bell-Paris w stylu glamour oraz dekoracyjne figurki aniołów. Oferta promocyjna zmienia się co poniedziałek, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Aby nie przegapić okazji, warto regularnie zaglądać do SODO.pl albo zapisać się na newsletter.

Produkty do promocji tygodnia są tak dobierane, aby można było kupić w promocyjnej cenie kilka rzeczy z wybranej kolekcji dla siebie lub swoich bliskich. Aktualna informacja o promocji na stronie SODO.pl.

źródło i zdjęcia: SODO.pl