Do kogo zwrócił się francuski muzyk Matt Pokora z prośbą o urządzenie swojego nowego mieszkania? Do polskiej firmy Exsud. I tak powstała kolekcja PLUGIN...

Podczas trasy koncertowej po Polsce francuski piosenkarz Matt Pokora odwiedził hotel SINT JI w Szczecinku, który zaprojektowała belgijska architekt wnętrz i właścicielka firmy Exsud Charlotte Esquenet, we współpracy z Anne-Julie Entremont. Tak mu się tam spodobało, że poprosił firmę Exsud o pomoc w aranżacji wnętrza swojego nowego mieszkania.

W efekcie powstała kolekcja PLUGIN - linia mebli oraz dodatków do wnętrz zainspirowanych muzyczną pasją Matta Pokory. Są w niej stoliki, pufy, taborety, lustra i - rzecz jasna - akcesoria do sprzętu audio: podstawki do iPada i słuchawek oraz stojaki na płyty CD.

Kolekcja utrzymana jest w minimalistycznym stylu z przewagą spokojnych, neutralnych barw - ma wiec szansę trafić w gusta nie tylko melomanów, lecz wszystkich, którzy cenią niestandardowe rozwiązania oraz niepowtarzalny design.

Kolekcję PLUGIN po raz pierwszy zaprezentowano w maju 2012 roku na targach Maison & Objet w Paryżu. Teraz można ją kupić także w Polsce na stronie www.plugin-mp.com.

źródło i zdjęcia: Exsud