Chcesz pięknie udekorować dom na święta Bożego Narodzenia? Szukasz pomysłów na prezenty dla bliskich? W Zara Home pojawiła się już gwiazdkowa kolekcja.

Ozdoby choinkowe, dekoracyjne świece, obrusy, bieżniki i serwetki z gwiazdkowymi motywami... tegoroczna świąteczna kolekcja Zara Home utrzymana jest w tradycyjnych kolorach czerwieni, bieli, srebra i złota.

Wśród świątecznych dekoracji znajdziemy bombki i zawieszki, choinkowe łańcuchy, dekoracyjne wianki i stroiki z szyszek i igliwia, i oczywiście świece i świeczniki do wyboru, do koloru.

Świąteczny stół w tym roku zdaniem stylistów Zara Home powinien lśnić i błyszczeć. W kolorach srebra i złota są nie tylko drobiazgi takie jak obrączki na serwetki, lecz także talerze do serwowania i półmiski. Do tego szklanki i kieliszki ze złoceniami, a nawet eleganckie białe obrusy z połyskliwym haftem.

Ale Boże Narodzenie to przecież nie tylko uroczysta wigilijna wieczerza. Świąteczny nastrój do domu wprowadzą też niezobowiązujące gadżety z gwiazdkowymi motywami, takie jak kubki czy podkładki pod talerze. Kuchenną krzątaninę umilą kuchenne ściereczki i rękawice, a nawet fartuch z życzeniami wesołych świąt. Znakomicie sprawdzą się także jako świąteczne prezenty.

Ci zaś, którzy uważają, że świąteczne prezenty nie powinny być aż tak praktyczne, znajdą w Zara Home dla swoich bliskich mnóstwo stylowych upominków: ciepłe pledy,  bambosze, eleganckie kosmetyczki czy domowe zapachy i odświeżacze powietrza ze specjalnej limitowanej kolekcji.

źródło i zdjęcia: Zara Home