Domowe naprawy i remonty nie są już wyłączną domeną panów. Kiedy trzeba coś przykręcić, nowoczesna pani domu coraz częściej zamiast wołać na pomoc mężczyznę, sama sięga po narzędzia. Dlatego najnowszą wersję popularnej wkrętarki Bosch IXO stworzono z myślą o paniach.

Jedno z najpopularniejszych na świecie elektronarzędzi - akumulatorowa wkrętarka Bosch IXO - doczekała się damskiej wersji, która przyda się nie tylko podczas drobnych domowych napraw, ale także jako narzędzie kuchenne.

Nowy model Bosch IXO Gourmet wyposażony jest w korkociąg i młynek do przypraw. Wystarczy wsypać sól, pieprz, chili do młynka, podłączyć do wkrętarki IXO i wcisnąć czerwony przycisk. Aromatyczne przyprawy zmielemy w mgnieniu oka.

Możemy także zapomnieć o siłowaniu się z korkiem od wina. Dzięki wkrętarce z korkociągiem nawet eteryczna blondynka otworzy butelkę pewnie i bez wysiłku.

Z wkrętarką IXO Gourmet w zestawie znajdziemy 10 najczęściej używanych bitów (końcówek wkręcających), końcówkę z korkociągiem do wina oraz z młynkiem do przypraw. Cena - 299 zł.

W sprzedaży pojawiła się również nowa wersja wkrętarki Bosch IXO Vino - z korkociągiem i bitami - w cenie 229 zł.

źródło i zdjęcia: Bosch