Jak co roku Home & You przygotowało kolekcję świątecznych ozdób i dodatków do domu. Tym razem jednak, po raz pierwszy, zakupy możemy zrobić w sklepie internetowym.

Dla każdego coś miłego. W tym roku na Święta Bożego Narodzenia styliści Home & You przygotowali aż 4 kolekcje, aby każdy mógł znaleźć coś w swoim guście. Co jednak najważniejsze, świąteczne dekoracje i prezenty możemy już kupować bez pośpiechu i tłoku - w niedawno uruchomionym sklepie internetowym Home & You.

- Wielbiciele klasyki mogą wybrać tradycyjne motywy św. Mikołaja i aniołów, natomiast dla tych, którzy preferują odważne aranżacje, czekają nietypowe ozdoby, takie jak bombki w kształcie świnek czy muffinek - mówi Hanna Maruta, główny stylista Home & You.

Co więc mamy do wyboru? Obok tradycyjnych świątecznych dekoracji i tekstyliów z motywami św. Mikołaja, renifera i choinki z utrzymanej w czerwono-zielonej kolorystyce kolekcji Traditional Magic, znajdziemy wspaniale prezentujące się wśród zieleni świątecznego drzewka ozdoby choinkowe, figurki i świece kolekcji Angel Touch w kolorze starego złota.

Z kolei biała kolekcja Silver Dust iskrzy się i mieni srebrem, kryształkami i brokatem, niczym pałac Królowej Śniegu. Zawieszki w kształcie ptaszków i aniołków, srebrne lampki choinkowe, wianki i stroiki stworzą w domu wspaniała świąteczną atmosferę.

Tym zaś, którzy poszukują czegoś oryginalnego, Home & You proponuje utrzymaną w delikatnych różach i fioletach kolekcję Winter Wonderland. Tutaj zaskoczą nas nietypowe motywy i wzory - bombki choinkowe w kształcie świnki, muffinki czy tancerki... W końcu święta to czas zabawy i dobrego humoru.

Wszystkie te świąteczne dekoracje oraz inne kolekcje tekstyliów i dodatków do wnętrz znajdziemy zarówno w salonach Home & You, jak i w sklepie internetowym pod adresem www.home-you.com.

Oferta "w realu" i online jest identyczna, a sklep internetowy Home & You zaprojektowano tak, że wyszukiwanie produktów jest proste i intuicyjne. Wystarczy wpisać trzy pierwsze litery, a wyświetlą nam się proponowane produkty.

Za zamówione rzeczy i przesyłkę kurierską zapłacimy online lub przy odbiorze, a jeśli wartość naszych zakupów przekroczy 150 złotych - dostawa będzie gratis!

źródło i zdjęcia: Home & You