Nowy model ekspresu Bosch Tassimo T55 zaparzy nie tylko ulubiony rodzaj kawy, ale i… aromatyczną herbatę w trzech smakach lub przygotuje gorącą czekoladę!

Rodzina wyjątkowo prostych w obsłudze ekspresów do kawy w kapsułkach Tassimo powiększyła się o nowy model - ekspres Tassimo T55. Podobnie jak jego poprzednicy, zaparzy nam ulubioną kawę: aromatyczne espresso, harmonijną caffe crema, puszyste cappuccino, delikatne latte macchiato albo słodkie caramel macchiato. Wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę Tassimo Jacobs Krönung i wcisnąć jeden przycisk i filiżanka perfekcyjnie zaparzonej kawy gotowa.

Na tym jednak nie koniec. Wśród kapsułek Tassimo wraz z nowym ekspresem pojawiły się herbaty Twinings w 3 smakach oraz czekolada Milka. Podobnie jak w przypadku kawy, ekspres Tassimo T55 na podstawie kodu kreskowego kapsułki sam ustawi odpowiednią temperaturę i ilość wody oraz dobierze czas parzenia, potrzebny do wydobycia idealnego smaku i aromatu herbaty.

Ekspres Bosch Tassimo T55 od poprzednich modeli różni jeszcze coś - drugi przycisk, którym ustawimy, jak mocna ma być kawa lub herbata. Dzięki temu napój będzie dokładnie taki, jak lubimy.

Znakomity smak kawy i herbaty to także zasługa wbudowanego filtra Brita Maxtra, który oczyszcza wodę ze związków tworzących kamień. Dzięki temu ekspres posłuży nam o wiele dłużej.

Jak wszystkie ekspresy Tassimo marki Bosch, T55 zwraca też uwagę atrakcyjnym designem. Błyszcząca czarna lub czerwona obudowa z chromowanymi elementami sprawia, że ekspres będzie ozdobą kuchni lub salonu.

Herbatę z nowych kapsułek Tassimo Twinings można parzyć także w poprzednich modelach ekspresów z tej rodziny. Kupimy je w hiper- i supermarketach oraz sklepach ze sprzętem RTV/AGD. Cena opakowania Tassimo Twinings Chai Latte to 22,99 zł, Tassimo Twinings Green Mint oraz Engliish Breakfast - 20,99 zł.

źródło i zdjęcia: Bosch/Kraft Foods