Prostota, funkcjonalność, modułowość - oto najnowszy przepis na aranżację łazienki marki Keramag. Ceramiką i meblami iCon urządzimy i dużą, i małą łazienkę.

Umywalka, szafka, lustro... urządzanie łazienki meblami i ceramiką iCon przypomina budowanie z klocków. Proste, geometryczne formy umywalek i szafek, wiele rozmiarów, 3 kolory (biel, burgund i platyna) do wyboru. Zaprojektowano je tak, aby dały się łączyć na wiele sposobów i dopasować do każdej łazienki.

Do wyboru mamy aż 10 umywalek o szerokości od 50 do 120 cm, a więc dla dwojga, umywalki asymetryczne z praktycznym blatem i mydelniczką po po prawej lub lewej stronie, a także w rozmiarze XS (szer. 38 cm) do małych łazienek.

Do każdej znajdziemy odpowiednią szafkę podumywalkową z jedną lub dwiema szufladami (z systemem cichego i płynnego domykania), ale jeśli wolimy zamontować umywalkę na blacie lub zawiesić z ozdobnym syfonem, też nie będzie problemu.

Do kompletu dobierzemy szafki boczne niskie i wysokie, a także półki i lustra. Modułowy system mebli pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń łazienki. Wysokie szafki boczne mogą mieć lustrzane drzwi, więc pomieszczą wszystko, co w łazience chcemy mieć pod ręką, a przy tym posłużą jako duże lustro, a małą łazienkę dodatkowo optycznie powiększą.

Ceramika łazienkowa iCon dostępna jest z wyjątkowo wytrzymałym szkliwem KeraTect, któremu niestraszne ani agresywne środki czystości, ani mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi. Producent daje na nie 30 lat gwarancji.

Ceny niektórych umywalek i mebli łazienkowych iCon:

  • umywalka iCon 60 cm - 700 zł,
  • szafka wisząca podumywalkowa iCon 59,5cm - 1704 zł,
  • umywalka iCon 90 cm z dekoracyjną mydelniczką  - 1750 zł,
  • umywalka iCon XS 38 cm  - 368 zł,
  • szafka wisząca boczna iCon XS - 1849 zł.

źródło i zdjęcia: Sanitec Koło