Wciąż szukacie niebanalnego prezentu dla dziecka? Designerskie zabawki, gry, książki i ubrania dla najmłodszych znajdziecie na targach KidDESIGN w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Już w najbliższy weekend w Warszawie.

W przedświąteczny weekend  15 i 16 grudnia 2012 roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego przemieni się w kolorowe targowisko pełne ładnych, pomysłowych i oryginalnych zabawek, książek, gier, mebli, ubrań i wszelkich produktów dla dzieci. Wszystkie z designerskim znakiem jakości.

Specjalnie dla tych Świętych Mikołajów, którzy chcą obdarować dzieciaki zabawkami mądrymi i ładnymi, po prostu dobrze zaprojektowanymi, Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje targi designerskich zabawek pod choinkę.

W przeciwieństwie do wszechobecnej chińskiej masówki, na KidDESIGN znajdziemy rzeczy estetyczne, oryginalne i dobrej jakości, pobudząjące ciekawość, wyobraźnię i kreatywność dzieci: designerskie meble-zabawki, szmaciane lalki, misie i inne przytulanki, ciekawe gry i książki, oryginalne ubrania.

Pod jednym dachem swoje produkty zaprezentują sprzedawcy starannie wybrani przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego - ich pełną listę znajdziecie na stronie targów KidDESIGN.

KidDESIGN - targi designerskich zabawek pod choinkę - czas i miejsce

15-16 grudnia 2012 (sobota i niedziela) w godz. 10-18
Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Warszawa, ul. Świętojerska 5/7, sala im. prof. Wandy Telakowskiej
wstęp wolny

źródło i zdjęcia: Instytut Wzornictwa Przemysłowego