Białych farb do wnętrz jest na rynku bez liku, ale producenci wciąż starają się je ulepszać, aby były trwalsze, bardziej odporne na zmywanie, łatwiejsze w malowaniu... Taka właśnie jest nowa biała farba Śnieżka.

Śnieżka Modern White - nowa, lateksowa, matowa biała farba Śnieżki do wnętrz - jest jeszcze bardziej niż poprzedniczka odporna na zmywanie, a na dodatek podczas malowania nie chlapie.

Dzięki temu samodzielny remont mieszkania będzie znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy, tym bardziej, że Śnieżka Modern White doskonale kryje. Możemy więc liczyć nie tylko na perfekcyjną biel ścian, lecz także na przyjemność malowania.

Mniej chlapania przy malowaniu to zasługa technologii Compact Comfort System [CCS]. Dzięki niej lateksowa farba Śnieżka Modern White ma lepsze właściwości aplikacyjne i zapewnia wysoki komfort podczas pracy.

Co jednak najważniejsze, nowa farba Śnieżka Modern White jest jeszcze bardziej odporna na zmywanie, więc pomalowane ściany i sufity cieszyć będą nieskazitelną bielą i świeżością przez długi czas.

Co więcej, Śnieżka Modern White dostępna jest w opakowaniach o 4 pojemnościach: 1 l, 2,5 l, 5 l i 9 l, niezależnie więc, czy planujemy generalny remont mieszkania, czy tylko odświeżenie jednej ściany, możemy kupić dokładnie tyle farby, ile nam potrzeba. To wygoda i optymalizacja kosztów remontu.

źródło i zdjęcie: Śnieżka SA