Twarda woda i osad z mydła nieraz sprawiają, że szorowanie ceramiki sanitarnej zdaje się syzyfowa pracą. Dzięki nowej powłoce Maxi Clean utrzymanie czystości w łazience jest znacznie łatwiejsze.

Nowa powłoka Maxi Clean to nanotechnologia w służbie czystości i ekologii! Dzięki niej  powierzchnia ceramiki łazienkowej staje się wyjątkowo gładka, co zapobiega osadzaniu się na zanieczyszczeń. Nawet krople wody na takiej powierzchni zamiast się rozpływać, sperlają się, więc łatwo je usunąć.

Dlatego utrzymanie w czystości ceramiki sanitarnej z powłoką Maxi Clean jest bardzo proste - wystarczy jedynie miękka ściereczka oraz trochę ciepłej wody. Nie potrzeba agresywnych detergentów ani środków ściernych. Jedynie do większych zabrudzeń zalecane są delikatne środki czyszczące. Sprzątanie łazienki jest więc nie tylko łatwiejsze i szybsze, ale także bardziej ekologiczne i tańsze!

Od niedawna umywalki, miski WC oraz bidety firmy ROCA Polska możemy kupić z tą ułatwiającą czyszczenie powłoką - jest dostępna jako opcja w kolekcjach Dama Senso, Meridian, Hall, Happening, Khroma, America, Veranda, Element, Frontalis, Barcelona oraz w linii umywalek pozaseryjnych.

Maxi Clean jest nakładana na ceramikę sanitarną w procesie produkcji. Wykonuje się ją na zamówienie, a czas realizacji wynosi zwykle 14 dni. Powłoka jest objęta 24 miesięczną gwarancją. Koszt jej wykonania to 120 zł netto dodawane do ceny katalogowej wybranej umywalki, sedesu lub bidetu.

źródło i zdjęcia: ROCA Polska