Miło jest dać drugie życie staremu meblowi albo postawić na komodzie własnoręcznie zrobiony bibelot. W dekorowaniu wnętrz naszej kreatywności pomoże Dremel 8100 - niewielkie narzędzie o ogromnych możliwościach.

Renowacja kuchennego blatu, zeszlifowanie starej farby z mebla, ozdobienie grawerunkiem szklanej butelki albo słoika na przyprawy, zrobienie według własnego pomysłu puzderka na biżuterię albo wieszaka do przedpokoju... Nowe urządzenie Dremel 8100 przyda się zarówno przy drobnych pracach remontowych, jak i tworzeniu dekoracji wnętrz i bibelotów.

15 wymiennych akcesoriów pozwala ciąć, polerować, frezować, szlifować i grawerować w drewnie, metalu, plastiku, a nawet w porcelanie i szkle, więc właściwie niepotrzebne nam będą inne narzędzia. Wystarczy dobrać odpowiednią końcówkę i dostosować obroty do materiału. Reszta zależy tylko od naszej twórczej inwencji.

Obsługa Dremela 8100 jest tak prosta i intuicyjna, że nie sprawi problemu nawet osobie, która nigdy nie trzymała w ręku piły czy wiertarki. Lekkie i poręczne urządzenie zasilane jest akumulatorem, więc w pracy nie będzie przeszkadzał nam kabel. A gdy bateria się rozładuje - wystarczy godzina, by ją naładować.

Za komplet, a więc wielofunkcyjne narzędzie Dremel 8100, uchwyt na obrabiany przedmiot, ładowarkę i 15 wymiennych końcówek oraz praktyczną torbę zapłacimy 489 zł.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.