13 stycznia 2013 roku na ulice już po raz 21. ruszą wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny też do wielkiej zbiórki pieniędzy przyłączy się Grupa Paradyż, wystawiając na aukcje WOŚP wyjątkowe płytki ceramiczne.

Tegoroczny Finał WOŚP jest inny niż dotychczasowe - zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc noworodkom i seniorom. Jak co roku jednak w zbiórkę pieniędzy włączyła się Grupa Paradyż, która na tę okazję uruchomi ponad 150 specjalnych aukcji internetowych.

Wylicytować będzie można płytki ceramiczne ze zdjęciem i autografami reprezentacji polskich siatkarzy, 100 czerwonych serduszek z magnesem oraz limitowaną edycję 43 płytek z grafiką tegorocznego Finału WOŚP, oprawionych w ozdobną ramę i eleganckie passe-partout.

Wisienką na torcie będzie jednak licytacja jedynej w swoim rodzaju płytki ceramicznej inkrustowanej trzema szklanymi serduszkami. Serduszka są ręcznie robione i pokryte złotym szkliwem, a cała ta unikatowa kompozycja oprawiona w piękną ramę.

- Na rzecz WOŚP przygotowaliśmy trzy takie unikatowe płytki - dwie będą licytowane w sztabach, a jedna na aukcji na Allegro. Mamy nadzieję, że po raz kolejny, Polacy i ludzie na całym świecie zagrają z nami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż.

Po raz pierwszy w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze nie tylko na pomoc dzieciom, lecz także na zapewnienie godnej opieki seniorom. Połowa zebranych w tej największej na świecie akcji charytatywnej pieniędzy przeznaczona będzie na terapię noworodków i niemowlaków, a połowa na sprzęt dla szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Serduszka i płytki Grupy Paradyż licytować można na aukcjach WOŚP.

źródło i zdjęcie: Grupa Paradyż