W nowoczesnych łazienkach sedes podwieszany ze spłuczką do zabudowy to już standard. Nowa propozycja firmy TECE zaskakuje jednak i estetyką, i możliwościami.

Jeśli to tylko możliwe, zamiast tradycyjnego kompaktu wybieramy wc podwieszane ze spłuczką do zabudowy, bo to rozwiązanie bardziej estetyczne i higieniczne. Jednak nowoczesna toaleta może być wyposażona w różne dodatkowe funkcje, takie jak czujniki ruchu, spłuczka z elektronicznym mechanizmem spłukującym albo oczyszczacz powietrza.

Problem w tym, że takie udogodnienia wymagają dodatkowego przyłącza prądu lub wody oraz stosownego wyposażenia technicznego. Wizja plątaniny rur i kabli w pobliżu sedesu często zniechęca nas do takich rozwiązań.

Dzięki terminalowi WC TECElux ten problem znika - dosłownie, bo wszelkie przyłącza i techniczne elementy urządzenia ukryte są za estetycznym szklanym panelem.

Idealnie płaska, szklana płyta przykrywa otwór rewizyjny, za którym mieści się spłuczka, przyłącze wody, prądu i - w bardziej zaawansowanych modelach - także oczyszczacz powietrza.

Niewidoczna instalacja wc

Uniwersalna, prosta forma terminalu WC TECElux pasować będzie do każdej aranżacji łazienki. Minimalistyczny design, precyzja wykonania, klasyczne kolory i nowoczesne materiały sprawiają, że można połączyć go z różnego rodzaju armaturą i ceramiką łazienkową.

Terminal WC TECElux to stelaż do zabudowy z kompletem przyłączy i niezbędnych urządzeń technicznych oraz ze szklaną obudową, którą można idealnie dopasować do powierzchni ściany.

Ta miła dla oka obudowa może skrywać takie udogodnienia jak elektroniczna spłuczka sen-Touch z czujnikiem ruchu, który zapala podświetlanie przycisków (spłukiwanie małą lub dużą ilością wody), kiedy zbliżymy się do urządzenia. Energooszczędne oświetlenie elektronicznej spłuczki zapewniają diody LED.

Inną ciekawą funkcją terminalu WC TECElux jest system oczyszczania powietrza ceramic-Air, który odsysa nieprzyjemne zapachy w miejscu ich powstawania, a oczyszczone powietrze ponownie doprowadza do pomieszczenia.

Także ta funkcja zintegrowana jest z czujnikiem ruchu i uruchamia się, kiedy zbliżymy się do toalety, a wyłącza automatycznie, gdy w łazience nikogo nie ma. Dzięki temu za wygodę nie musimy płacić wysokim zużyciem prądu.

Ceramiczny filtr z wkładem węglowym, w który wyposażony jest oczyszczacz powietrza, wymaga wymiany dopiero po 5 latach użytkowania.

źródło i zdjęcia: TECE Sp. z o.o.