Ekologiczne pralki Samsung Eco Bubble są już polskim użytkownikom dobrze znane. Kilka dni temu Samsung zaprezentował nowy model z tej linii - WF80F5E. Czym nas zaskoczył?

W dniach 2-4 lutego na Europejskim Forum Regionalnym w Monako Samsung pokazał nową pralkę Eco Bubble. Model WF80F5E, podobnie jak inne pralki bąbelkowe z tej linii, znakomicie pierze nawet w zimnej wodzie. To zasługa bąbelków powietrza, które ułatwiają rozpuszczenie detergentu. Dzięki temu brud i plamy są skuteczniej usuwane, a pranie bardziej delikatne dla tkanin i energooszczędne.

Tym, co wyróżnia najnowszą pralkę Samsung Eco Bubble jest bezszczotkowy silnik inwerterowy - wyjątkowo cichy, efektywny energetycznie i niezwykle trwały. Samsung daje na niego aż 10 lat gwarancji!

Inteligentna pralka Samsung Eco Bubble

Kolejną nowością jest system Smart Check. Jeśli z praniem pojawi się jakiś problem, za pomocą smartfona i specjalnej aplikacji do wczesnego wykrywania i diagnostyki usterek szybko go rozwiążemy. Nie trzeba nawet wzywać mechanika, że by sprawdził, co się stało.

Do sterowania pralką Samsung Eco Bubble WF80F5E służy pokrętło i wyraźne dotykowe przełączniki. Wybór odpowiedniego programu i dodatkowych funkcji prania jest intuicyjne i proste, bo wszystkie parametry widoczne są na wyświetlaczu.

Do dyspozycji mamy wiele uniwersalnych i specjalistycznych programów prania, np. odplamanie. Cykl składa się z 20-minutowego namaczania w aktywnej pianie Eco Bubble, kiedy plamy są wstępnie rozpuszczane, oraz zwykłego cyklu prania, które  je definitywnie usuwa. Program skutecznie radzi sobie z najróżniejszymi plamami, m.in. ze śladami krwi, kakao, tłuszczu, kaszki, herbaty, wina, pomidorów, ołówka, błota, kosmetyków, szminki, trawy.

Pralka Samsung Eco Bubble - funkcjonalność i estetyka

Przezroczyste drzwiczki najnowszej pralki Eco Bubble (linia Crystal Gloss) wykonano w technologii, którą stosuje się także przy produkcji eleganckiej obudowy najnowszych telewizorów Samsung. Dzięki temu szkło jest idealnie przejrzyste a elementy dekoracyjne na drzwiczkach wyjątkowo estetyczne.

źródło i zdjęcia: Samsung