Cenisz oryginalność i niepowtarzalny styl? Zaprojektowana specjalnie do twojego wnętrza tapeta to świetny sposób, by nadać mu unikalny charakter, a przy okazji podkreślić walory i ukryć mankamenty.

Możliwość zamówienia fototapety z własnego zdjęcia nikogo już nie dziwi, ale właśnie pojawiła się nowa usługa dla projektantów i miłośników niebanalnych wnętrz - projektowanie tapet "z rolki" na indywidualne zamówienie.

W serwisie OryginalneTapety.com możemy zamówić artystyczną tapetę ścienną zaprojektowaną specjalnie do naszego wnętrza. Autorką projektów jest Natalia Szymańska, graficzka, malarka, pomysłodawczyni powstania serwisu. A ponieważ każdy projekt tapety jest sprzedawany tylko raz, mamy pewność, że wzór na naszej ścianie będzie niepowtarzalny.

Tworzenie oryginalnych tapet graficznych i fototapet z myślą o konkretnym wnętrzu daje możliwość nie tylko idealnego dopasowania do jego stylu i wymiarów, lecz także ciekawego podkreślenia wybranych elementów architektury lub wystroju wnętrza. Tak więc na ścianie sypialni w stylu buduaru może się znaleźć motyw koronki, za turkusową konsolą w holu graficzne drzewa na turkusowym tle, a w biurowej toalecie - "gryzmoły" niczym kolorową kredą na tablicy.

Także materiał, z którego tapeta będzie wykonana, dobiera się stosownie do potrzeb. Tapety drukowane są na podłożach fizelinowych bądź winylowych. Druk jest trwały i nietoksyczny, a jeśli potrzeba, tapeta może być dodatkowo laminowana, aby zabezpieczyć ją przed wilgocią.

źródło i zdjęcia: OryginalneTapety.com