Olejne lamperie będą mogły na dobre odejść do lamusa, bo pojawiła się farba hybrydowa. PARA Ultra Hybrid łączy zalety emalii olejnej i emulsji lateksowej. Po prostu farba-ideał.

Trwała i zmywalna jak olejna, a przy tym wygodna w malowaniu i dekoracyjna jak lateksowa - tak najkrócej można opisać nowość PARA Paints, farbę hybrydową.

PARA Ultra Hybrid 4694 to nowoczesna wodna farba hybrydowa do wnętrz. Nie zawiera rozpuszczalników i zaledwie minimalną ilość lotnych związków organicznych (LZO), więc jest przyjazna dla otoczenia i przymalowaniu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. W jej składzie znajdują się natomiast bio-odnawialne oleje. Bez obaw więc możemy nią pomalować sypialnię lub pokój dziecka.

Farbą hybrydową maluje się wyjątkowo wygodnie, bo na większości powierzchni tworzy samowyrównującą się i gładką powłokę o połysku skorupki jajka. W połączeniu z  doskonałą siłą krycia i świetną przyczepnością - to właściwie farba idealna.

PARA Ultra Hybrid 4694 jest wyjątkowo uniwersalna. Można nią malować odpowiednio przygotowane drewno, metal, suchy tynk i mury. Znakomicie nadaje się do ścian, drzwi, listewek, szafek, mebli i innych często używanych powierzchni.

Niestraszne jej plamy i zabrudzenia, bo farba hybrydowa jest doskonale zmywalna i szorowalna, również przy pomocy detergentów, a dzięki wzbogaceniu o środki pleśnio- i grzybobójcze, dodatkowo zabezpiecza pomalowane powierzchnie.

Farbę PARA Ultra Hybrid 4694 kupić można w salonach Dekorian, w pełnej linii kolorystycznej, w opakowaniach galonowych i litrowych. Cena - 64,11 zł/l.

źródło i zdjęcie: PARA Paints