Wolno stojąca wanna już nikogo nie dziwi, tymczasem umywalka zwykle przytulona jest do ściany. Tak być nie musi. Wyjątkowy design umywalki Roca Amberes aż korci, by móc obejść ją dookoła.

Amberes firmy Roca to zupełnie nowe podejście do umywalki. Już nie trzeba montować jej do ściany, stawiać na szafce, nie potrzebny jest nawet postument. Wolno stojącą umywalkę Roca można zamontować w dowolnym miejscu, choćby i na środku łazienki. Umożliwia to odpływ wody bezpośrednio do podłogi i zintegrowana z umywalką bateria.

Zresztą, wysmakowany, minimalistyczny design umywalki Amberes sprawia, chce się ją oglądać z każdej strony. Praktycznie też z każdej strony możemy z niej wygodnie korzystać, bo wylewka baterii jest wysoka, a temperaturą i strumieniem wody steruje się za pomocą eleganckiego joysticka.

Projektując wolno stojącą umywalkę Amberes, Roca nie zapomniała o ekologii. Oszczędna bateria zapewnia precyzyjną kontrolę przepływu wody i ogranicza go do zaledwie 8 litrów na minutę. Przy odpowiednim napowietrzeniu to zupełnie wystarczy do komfortowego korzystania z umywalki.

Jeśli więc szukamy umywalki, która przyciągnie wzrok wyjątkowym designem, a przy tym będzie wygodna i ekologiczna, wolno stojąca Roca Amberes to dobry wybór.

źródło i zdjęcia: ROCA Polska