Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę niezwykłym ciastem na walentynki? A może myślisz już o wielkanocnych wypiekach? W sklepach Tchibo zaroiło się od fantazyjnych foremek do ciast i innych pomysłowych akcesoriów kuchennych - zobacz!

Od wtorku 12 lutego 2013 w sklepach Tchibo rozpoczął się wyjątkowo smakowity tydzień. Wszystko za sprawą nowej kolekcji "Słodki świat wypieków". Co w niej znajdziemy? Wszystko, co potrzebne do pieczenia ciast i ciasteczek, oczywiście.

Są więc foremki do ciast w różnych kształtach i kolorach - od mini tortownic w kształcie serca (idealne na walentynkowy torcik), przez kolorowe foremki na muffiny i babki, po formę na tartę w kształcie jabłka. Do tego mnóstwo pomysłowych akcesoriów kuchennych, które ułatwią pieczenie i pomogą stworzyć słodycze, którymi zaskoczymy gości i domowników.

Dzięki sprytnemu dozownikowi bez trudu napełnimy muffinkowe foremki, a mieszacz pomoże błyskawicznie zagnieść kruche ciasto, a wygodna szpryca - napełnić ciastka nadzieniem lub udekorować kremem. Są też blachy i elektryczne urządzenie do pieczenia ciastek na patyku - dla dzieci będzie to wielka frajda. Oprócz tego tradycyjne kuchenne akcesoria do pieczenia, a więc pojemniki na ciasto, miski i miarki, waga i wiele innych.

Z kolei za tydzień, od wtorku 19 lutego, w sklepach Tchibo będzie można zacząć świąteczne przygotowania. Pojawią się bowiem wielkanocne dekoracje, zastawa stołowa w radosnych wiosennych kolorach oraz zabawne akcesoria do przygotowywania jajek.

źródło i zdjęcia: Tchibo