Z niecierpliwością wypatrujesz wiosny? Choć za oknem jeszcze biało, w TK Maxx pojawiły się już wiosenne dekoracje i dodatki do domu i ogrodu. Kolorowe, wyjątkowe i niedrogie.

Powiew świeżości do mieszkania wniosą wiosenne dekoracje i nowe akcesoria do kuchni, łazienki czy salonu. W tym sezonie TK Maxx proponuje optymistyczne dodatki w stylu vintage - w kwiaty, grochy i paski. W wiosennej kolekcji znajdziesz więc kolorową zastawę stołową i naczynia w kwiaty, zabawne fartuszki kuchenne w różnobarwne grochy albo serwis do kawy i herbaty w stylu lat 60.

Kiedy za oknami zacznie się zielenić, miło będzie wybrać się na piknik albo urządzić grill na świeżym powietrzu. W TK Maxx znajdziesz wygodne drewniane i ratanowe krzesła i stoliki, które doskonale nadadzą się do ogrodu lub na balkon, a są lekkie i gdy pogoda nie dopisze, łatwo schowasz je do domu.

Przyjemny nastrój pomogą stworzyć lampiony i wazony ogrodowe. W chłodne jeszcze wiosenne wieczory z pewnością przydadzą się też ciepłe, wełniane koce i pledy, których w TK Maxx znajdziesz duży wybór. także  którymi możesz okryć się podczas chłodnych, wiosennych wieczorów. Uwielbiasz grillować z rodziną A oprócz tego zestawy narzędzi oraz akcesoria do grillowania: sztućce, tacki, rękawice oraz specjalne kratki do pieczenia mięsa lub warzyw.

Na wiosennych zakupach w TK Maxx upolujesz modne dekoracje i dodatki do domu i ogrodu znanych marek i designerów z całego świata nawet o 60% taniej niż w innych sklepach, m.in.:

  • ręczniki kąpielowe za około 35 zł,
  • albumy na zdjęcia za około 13 zł,
  • grill w cenie około 150 zł,
  • akcesoria do grillowania za około 17 zł,
  • lampiony ogrodowe za około 55 zł,
  • meble ogrodowe za około 250 zł.

źródło i zdjęcia: TK Maxx