Na tablecie jeszcze więcej niż w gazecie - i to za darmo! Tabletowy "Czas na Wnętrze" to już nie tylko czytanie i oglądąnie zdjęć, lecz interaktywne zwiedzanie! Marcowy numer już do pobrania.

"Czas na Wnętrze" na tablety to nie tylko elektroniczna wersja Waszego ulubionego pisma o stylowych wnętrzach. Znajdziecie w nim mnóstwo dodatkowych materiałów, między innymi więcej zdjęć prezentowanych wnętrz i aż 315 produktów w ich stylu dobranych przez naszą stylistkę.

Każde wydanie to ponad 500 MB doskonałej jakości zdjęć, aranżacji i inspirujących pomysłów na urządzenie domu i mieszkania.

Jesteśmy pierwszym polskim magazynem wnętrzarskim dostępnym w postaci w pełni interaktywnego wydania tabletowego i cieszymy się, że doceniliście tę nową jakość. Liczby mówią same za siebie: blisko 9000 pobrań, ponad milion odsłon artykułów - jesteśmy absolutnym liderem w tej kategorii pism. Dziękujemy i zapraszamy do pobierania i oglądania. Tym bardziej, że tabletowy "Czas na Wnętrze" wciąż jest za darmo!

"Czas na Wnętrze" na tablety dostępny jest zarówno dla zarówno dla użytkowników platformy iOS, jak i tabletów z Androidem. Marcowy numer możecie już pobrać a AppStore i Google Play.

Czas na Wnętrze w AppStore Czas na Wnętrze w Google Play