Lubisz wodę gazowaną, ale denerwują cię zużyte plastikowe butelki? Przed laty używano syfonów na naboje z dwutlenkiem węgla, dziś możemy sięgnąć po dystrybutor Source marki Soda Stream. Dizajnerski, wygodny i ekologiczny.

Zamiast kupować, a potem wyrzucać plastikowe butelki, wodę gazowaną i słodkie napoje z bąbelkami możesz przygotować sam w domu - to właśnie świadomym, dbającym o środowisko naturalne konsumentom proponuje SodaStream.

Widząc zaś, że dizajnerskie drobne AGD coraz częściej jest ozdobą kuchni, zwłaszcza tych w nowoczesnych i minimalistycznych, do pracy nad najnowszym modelem SodaStream Source firma zaprosiła światowej sławy projektanta Yves Behara. I tak powstał elegancki i minimalistyczny sprzęt, z pomocą którego możemy zamienić zwykłą wodę w pyszny napój gazowany.

- W pełni utożsamiam się z ideą promowaną przez SodaStream - tłumaczy Yves Behar. - Wierzę, że odpowiedzialność za środowisko może iść w parze z zabawą i zaspokajaniem potrzeb rodziny. SodaStream proponuje technologię, która w prosty sposób ogranicza zanieczyszczenie środowiska i tę ideę próbowałem oddać, tworząc prosty, a zarazem piękny przedmiot idealnie wpisujący się w dizajn nowoczesnej kuchni XXI wieku - mówi projektant.

Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze - wystarczy napełnić dołączoną butelkę wodą z kranu i zawiesić ją w odpowiednim miejscu! Source to pierwszy dostępny w Polsce model SodaStream, w którym nie trzeba ręcznie wkręcać butelki. Dzięki temu przygotowanie napoju jest dziecinnie proste. Pozostaje tylko wybrać ulubiony poziom nagazowania napoju i nacisnąć ledowy panel!

SodaStream Source będzie dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Podobnie jak 7 poprzednich urządzeń SodaStream można je kupić w popularnych sieciach sklepów z AGD. Znajdziemy tam również wymienne wkłady (naboje) gazowe i syropy smakowe, a także dodatkowe butelki, przydatne, kiedy chcemy schłodzić lub przechować większą ilość napojów.

źródło i zdjęcia: SodaStream