W przedświąteczną sobotę w podwrocławskim Parku Handlowym Bielany otwarty zostanie pierwszy w Polsce market wnętrzarski Mega Abra - Wszystko Dla Domu. Co w nim kupimy?

W  nowym markecie Mega Abra - Wszystko Dla Domu znajdziemy meble i dodatki dekoracyjne, ale również takie materiały wykończeniowe, jak: tapety, podłogi, oświetlenie oraz artykuły sanitarne. Będzie w czym wybierać, bo na powierzchni około 6 tys. m2 wystawionych zostało ponad 9 tys. produktów. W większości pochodzą od krajowych dostawców, ponieważ firma Abra S.A. od lat stawia na polskie produkty o dobrej jakości i w niskiej cenie.

Nowy market wnętrzarski Mega Abra - Wszystko Dla Domu w dobrze znanym wrocławianom Parku Handlowym Bielany, przy ul. Towarowej 3 w gminie Kobierzyce, otworzy swoje podwoje w sobotę 23 marca 2013 roku o godzinie 9.00.

Sklep jest propozycją dla osób, które nie lubią tracić czasu na jeżdżenie od sklepu do sklepu i chcą w jednym miejscu zrobić kompleksowe zakupy związane z wyposażeniem domu. Ciekawe rozwiązania znajdą tu właściciele nie tylko niedużych mieszkań w blokach, ale również domów jednorodzinnych.

źródło i zdjęcia: Abra S.A.