Wyzwanie młodym projektantom mebli rzuca IMS Group wraz z markami Bydgoskie Meble i HF Helvetia Furniture. Rusza właśnie konkurs IMS 4 young - do wygrania cenne i prestiżowe nagrody!

Patronat Czas na WnętrzeZaprojektuj sofę lub zestaw przynajmniej dwóch mebli skrzyniowych, np. witrynę i kredens. Jeśli Twój pomysł jurorzy uznają za oryginalny i nowatorski, wysoko ocenią jego estetykę i funkcjonalność, masz szansę na nagrodę, która doda rozpędu Twojej karierze projektanta.

Zwycięzca konkursu IMS 4 young będzie mógł skonfrontować zdobytą wiedzę z doświadczeniem zawodowym podczas praktyk w IMS Group i wybrać się na jedne z najważniejszych targów meblowych na świecie.

Nagrody w konkursie IMS 4 young 2013:

Grand prix

  • 5000 zł,
  • praktyki w dziale badań i rozwoju (R&D) IMS Group - uczestnictwo w procesie modelowania oraz stworzenie prototypu zwycięskiego projektu,
  • prezentacja zwycięskiego projektu na łamach prasy i portali internetowych, 
  • wyjazd na targi Maison Objet do Paryża w terminie 4-8 września 2013 roku.

jedno wyróżnienie I stopnia

  • 3000 zł,
  • prezentacja zwycięskiego projektu na łamach prasy i portali internetowych.

jedno wyróżnienie II stopnia

  • 2000 zł,
  • prezentacja zwycięskiego projektu na łamach prasy i portali internetowych.

Konkurs jest otwarty, jednak kierowany jest przede wszystkim do młodych projektantów mebli i studentów wzornictwa, którzy nie ukończyli 30 roku życia.

Owocem poprzedniej edycji konkursu IMS 4 young są pierwsze prototypy mebli duetu młodych projektantek, Barbary Antkowiak oraz Agnieszki Mazurek współpracujących przez ostatni rok z działem R&D IMS Group. Projekty DICE i CREAN można było podziwiać w strefie IMS 4 yung na Targach Meble Polska w Poznaniu.

Termin nadsyłania projektów upływa 13 maja 2013 roku, na ogłoszenie wyników zaś trzeba będzie poczekać do 3 czerwca. Nagrody autorom wyróżnionych prac zostaną wręczone podczas uroczystej gali organizowanej w czerwcu przez IMS Group. Wszelkie informacje o konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie: www.ims4young.pl.