Pełne witamin świeże soki i kremowe sosy z owoców, warzył i ziół to pyszny sposób na zdrową dietę. Nową sokowirówką Moulinex - Infiny Press Revolution - przygotujemy je jeszcze zdrowsze i smaczniejsze.

Infiny Press Revolution - najnowsza sokowirówka Moulinex - jest rewolucyjna nie tylko z nazwy. Można nią wyciskać świeże soki z owoców, warzyw, a nawet ziół, i wszystkie będą jeszcze smaczniejsze i zdrowsze niż te z tradycyjnych sokowirówek.

Dzięki nowej technologii juice press soki mają przyjemną, jednorodną konsystencję i zachowują maksimum smaku i wartości odżywczych. To dlatego, że obracający się powoli mechanizm najpierw owoce, warzywa lub zioła zgniata, a następnie dokładnie wyciska z nich to, co najcenniejsze. Tak powstaje świeży sok, wyjątkowo esencjonalny, aromatyczny i zdrowy. Potwierdzają to testy!

W porównaniu do standardowych sokowirówek Infiny Press Revolution z technologią juice press potrafi wydobyć z owoców i warzyw nawet o 30% więcej soku*, do 30% więcej witaminy C* i do 75% więcej przeciwutleniaczy*. 

Co więcej, za pomocą nowej sokowirówki Moulinex przygotujemy nie tylko esencjonalne soki, lecz także pyszne gęste sosy i musy ze świeżych owoców i warzyw. Służą do tego dwa nierdzewne, stalowe filtry: pomarańczowy i różowy.

Jeśli wybierzemy filtr pomarańczowy, z dowolnych - miękkich i twardych - owoców, warzyw lub ziół wyciśniemy świeży sok lub napój typu smoothie. Z kolei kiedy użyjemy filtru różowego, otrzymamy pełen smaku i witamin miąższ, z którego możemy zrobić delikatny sos, dip lub mus. 

Z takim sprzętem przygotowanie pysznego smoothie z banana, jabłka i kiwi zajmie ci kilka minut. Spodziewasz się gości wieczorem? Zaskocz ich purpurowym aperitifem z buraka, czosnku, ogórka i cebuli. Z kolei bita śmietana z odrobiną sosu ze świeżych malin lub truskawek, będzie doskonałym zwieńczeniem kolacji.

Inne zalety sokowirówki Moulinex Infiny Press Revolution to cicha praca (70,2 dB(A), czyli tyle, by wyciskając sok na śniadanie, nie pobudzić wszystkich domowników), system anti-drip zapobiegający kapaniu i łatwe do umycia (także w zmywarce) elementy. W komplecie są 2 dzbanki (jeden z separatorem piany). Cena: około 1000 zł

*Źródło CTCPA 2012 - test ORAC przeprowadzany na 1 kg winogron (sok), pomarańczy (witamina C) i malin (przeciwutleniacze); w porównaniu z wynikami uzyskanymi z sokowirówki Moulinex JU650.

źródło i zdjęcie: Moulinex