Wysmakowane, unikalne, designerskie... rzeczy, obok których trudno przejść obojętnie. Po wyposażenie wnętrz i dekoracje w różnych stylach - od modernizmu po francuską prowincję, zaprasza sklep internetowy Mood Board.

Lampy, meble, płytki, tapety, tkaniny i dekoracje - choć w zupełnie różnych stylach, wszystkie mają w sobie coś wyjątkowego. W sklepie internetowym Mood Board znajdziemy i klasyki designu, jak ulubione lampy Le Corbousier'a - La Lampe Gras, i tradycyjne, drukowane według historycznych receptur angielskich projektantów tapety Barneby Gates i Abigail Edwards. 

Miłośników wyposażenia wnętrz w stylu lat 50. i 60. zachwycą stylizowane tapety Miss Print oraz ze smakiem odrestaurowane oryginalne meble z tego okresu. Ci, którzy przede wszystkim cenią oryginalność, z pewnością zwrócą uwagę na polskie, ręcznie drukowane na jedwabiu tkaniny i tapety Red Poppy oraz ręcznie wytwarzaną terakotę.

W Mood Board coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy skandynawskiego designu (Skagerak), jak i stylu etno (oryginalne marokańskie cementowe płytki). Nie zabrakło także dobrze znanej i lubianej przez polskich miłośników pięknych wnętrz marki Rivera Maison. Po prostu, dla każdego coś miłego. Warto zajrzeć.

źródło i zdjęcia: www.mood-board.pl