Jeśli właśnie szukasz wygodnej nowoczesnej kanapy, zajrzyj do parku Handlowego Targówek. W salonie QL House pojawiły się niedawno kanapy Gala Collezione.

Nowoczesne, ale nie awangardowe, minimalistyczne, ale bardzo wygodne. Kanapy polskiej marki Gala Collezione nie szokują ekscentrycznym designem, lecz po prostu zapraszają, żeby na nich usiąść.

Ich proste, klasyczne linie znakomicie prezentować się będą zarówno w otoczeniu antyków, jak i designerskich mebli i dodatków. Jeśli więc zależy nam na kanapie, która będzie ponadczasowa i cierpliwie zniesie wszelkie zmiany wystroju salonu, trafiliśmy w dziesiątkę.

Tym bardziej, że kanapy Gala Collezione to naprawdę meble na długie lata - solidne i wygodne. Wszystkie są tapicerowane doskonałej jakości skórą sprowadzaną z najlepszych włoskich i brazylijskich garbarni, wypełnienie stanowi wysokoelastyczna pianka. Wszystkie też można rozłożyć do spania, a dodatkowy komfort zapewnią nam takie udogodnienia jak unoszone pneumatycznie zagłówki czy schowki w podłokietnikach.

W salonie QL House w Parku Handlowym Targówek znajdziemy największą ekspozycję mebli Gala Collezione w Warszawie, m.in. narożniki Coco i Morris, narożnik, sofa, fotel i pufa Play oraz sofa i fotel Planet.

źródło i zdjęcia: Park Handlowy Targówek