Kontrast, to słowo-klucz do prezentacji kolekcji Pacific - najnowszych mebli łazienkowych Antado.

Nowoczesne i wyraziste dzięki sile kontrastu czerni i bieli oraz błyszczących i matowych elementów. Meble łazienkowe Pacific zwracają uwagę ciekawymi dekorami frontów - na matowej, białej lub czarnej, powierzchni widoczny jest błyszczący rysunek przypominający refleksy na tafli wody. W połączeniu z prostą linią białych korpusów szafek wyglądają bardzo efektownie.

Tak dekoracyjne fronty i ozdobne uchwyty byłyby jak dwa grzyby w barszcz, więc projektanci mebli Antado dyskretnie ukryli te drugie w niszy wyfrezowanej w płaszczyźnie drzwi. Jedyne, co widzimy, to błyszcząca obwódka w kolorze srebra. Takie uchwyty są wygodne, a nie zakłócają stylistyki mebli.

Korpusy mebli łazienkowych Antado Pacific wykonano z lakierowanej płyty wiórowej, natomiast fronty z MDF powlekanego wilgocioodporną folią. Szafki mają  system cichego domykania.

Do szafki podumywalkowej z tej kolekcji Pacific firma Antado proponuje konglomeratową umywalkę o geometrycznej formie, która podkreśla wzornictwo mebli.

W kolekcji mebli łazienkowych Antado Pacific dostępne są:

  • szafki pod umywalkę o wymiarach: 82,5x100x39 cm oraz 82,5x120x39 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi,
  • regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 182x45x39 cm,
  • umywalki dolomitowe o wymiarach: 100x 39 cm oraz 120x39 cm.

Wkrótce w kolekcji mają pojawić się też szafki podumywalkowe o mniejszych szerokościach: 60 i 80 cm - specjalnie dla posiadaczy małych łazienek.

źródło i zdjęcia: Antado