W lipcu TK Maxx zaprasza do swoich sklepów miłośników pięknych wnętrz. W ofercie pojawią się eleganckie meble i dodatki do salonu: w klimacie retro, z azjatyckimi zdobieniami, tapicerowane skóra i francuskimi tkaninami. Jak zwykle w atrakcyjnych cenach.

Skórzane krzesła i fotele, gablotki w azjatyckim stylu, inspirowane barokiem ławki do łóżka i krzesła obite francuskimi tkaninami, dodatki do wnętrz w stylu retro... To tylko część propozycji, które w lipcu 2013 roku TK Maxx przygotował dla tych, którzy wraz z nadejściem lata chcieliby nadać swojemu salonowi nowy wystrój.

Jeśli marzy Ci się eleganckie, ale przytulne i klimatyczne wnętrze, na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo większość mebli i dodatków do salonu będzie utrzymana w ciepłej kolorystyce czerwieni, złota i brązu.

Produkty z najnowszej, wnętrzarskiej kolekcji znajdziemy w sklepach TK Maxx w Czeladzi, Bielsku-Białej, Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Opolu i Kielcach. Ceny - jak zwykle atrakcyjne - nawet o 60% niższe od regularnych.

źródło i zdjęcia: TK Maxx