Wybieracie się do Empiku po "Czas na Wnętrze"? Rozejrzyjcie się, może wpadną wam w oko kolorowe akcesoria kuchenne z letniej kolekcji Summer Party.

Ciepłe dni i wieczory zachęcają do biesiadowania na świeżym powietrzu. Grill z przyjaciółmi, piknik lub przyjęcie w ogrodzie albo po prostu podwieczorek na tarasie na dłużej zapadną w pamięć, jeśli zapewnimy im odpowiednią oprawę.

Nie musimy, oczywiście, zaraz sięgać po rodową porcelanę. W ogrodzie i na tarasie najlepiej sprawdzą się bezpieczne i praktyczne plastikowe naczynia i kuchenne akcesoria. W letniej kolekcji Summer Party znajdziemy między innymi: fantazyjne formy do lodu, nietłukące się dzbanki z chłodzącymi wkładkami, kieliszki i szklanki z akrylu w ciekawych kształtach, mieszadełka, shakery, coolery, patery do ciasta oraz zestawy sztućców do sałaty. A wszystko w radosnych letnich kolorach, które wprawią nas w wakacyjny nastrój.

Letnia kolekcja Summer Party będzie dostępna we wszystkich salonach Empik i sklepie internetowym Empik.com w lipcu i sierpniu. A inspiracje na letnie przyjęcia i przepisów na potrawy i napoje znajdziemy w poradnikach i książkach kucharskich.

Zobacz przepisy na letni piknik.

źródło i zdjęcie: Empik