Sprężyny kieszeniowe i kokos czy pianka termoelastyczna? Nie musimy wybierać, bo w najnowszym materacu kieszeniowym Janpol jest to wszystko. Dla naszej wygody, oczywiście.

Erebu Dream z najnowszej kolekcji Fabryki materacy Janpol jest dopracowany w każdym calu. Jego "serce" to sprężyny kieszeniowe - aż 260 na m². Dzięki nim udało się zmniejszyć efekt falowania.

Sprężyny z obu stron obłożone są 2-centymetrową płytą kokosową, a następnie 4-centymetrowej grubości pianką termoelastyczną Visco. Kokos zapewnia właściwe podparcie ciała na całej długości (materac się nie zapada), z kolei pianka pod wpływem ciepła ciała idealnie dopasowuje się do jego kształtu. Za to kiedy wstaniemy z łóżka, szybko powraca do stanu pierwotnego.

W kwestii wygody nie może być kompromisów, dlatego nawet pokrowiec materaca kieszeniowego Erebu Dream sprzyja relaksowi, bo uszyty jest z tkaniny stressfree, która odprowadza z ciała nagromadzone ładunki elektryczne. Dlatego nawet osoby szczególnie wrażliwe znajdą na nim spokój i ukojenie.

Pokrowiec materaca łatwo utrzymać w czystości, bo można go prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Materac Erebu Dream ma aż 25,5 cm wysokości, więc świetnie sprawdzi się także w łóżkach z wysoką burtą. Cena - od 1149 zł.

źródło: Fabryka materacy Janpol
zdjęcia: Migafka, Fabryka materacy Janpol