Szukasz dystrybutora albo chcesz być dystrybutorem włoskiej armatury łazienkowej? A może twoja firma potrzebuje architekta, dostawcy wykładzin albo narzędzi do montażu? Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonała okazja, by znaleźć partnera w biznesie.

Targi Interiors & Design odbędą się w dniach 10-12 września 2013 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, ale też by znaleźć kooperanta i rozszerzyć działalność.

Organizatorzy targów, chcąc ułatwić uczestnikom nawiązanie biznesowych relacji, uruchomili specjalną podstronę w serwisie targiwnetrzarskie.pl.

- To bardzo proste: wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz, podając podstawowe informacje o sobie i o poszukiwanym partnerze targowym, a my, jeśli mamy go w bazie, dołożymy wszelkich starań, by umówić obie strony na spotkanie - zapewnia Agnieszka Szpaderska, Project Manager z firmy Lentewenc, organizatora Interiors & Design Warsaw 2013.

Usługa jest bezpłatna. Organizatorzy wyślą wiadomość do firm odpowiadających profilowi poszukiwanego partnera biznesowego i przekażą poszukującemu odpowiedź. W razie potrzeby Lentewenc, będący częścią międzynarodowego giganta targowego ITE Group, skorzysta z baz kontaktów swoich zagranicznych biur.

Wśród już złożonych propozycji współpracy jest m.in. oferta firmy z Japonii, która szuka polskiego producenta ceramiki użytkowej czy producenta wysokiej jakości armatury sanitarnej z Malty, który poszukuje przedstawiciela i dystrybutorów na terenie Polski.

Równocześnie z Interiors & Design Warsaw 2013 w dniach od 10 do 12 września odbędą się targi Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw 2013 oraz Certiba. Organizatorem wszystkich tych imprez jest firma Lentewenc.

źródło i zdjęcia: Lentewenc