GDEL.pl - to skrót od "Grin Design Eco Line". Tak Monika i Darek nazwali pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym kupić możemy unikalne dodatki do wnętrz i meble z odzysku. Zajrzyjmy do środka!

Oglądając zdjęcia nietuzinkowych wnętrz, zachwycacie się meblami z palet, kół od powozów czy innych industrialnych rupieci i zastanawiacie się, skąd wziąć takie cuda? Już jest takie miejsce. GDEL.pl to sklep internetowy z meblami i akcesoriami do wnętrz, w którym 99% elementów pochodzi z odzysku!

Monika Pietras i Darek Grin-Zuchowski do tej pory prowadzili firmę remontową. W końcu jednak postanowili połączyć pasję do odnawiania starych przedmiotów, zamiłowanie do ekologii i designerskie zacięcie. Zebrali wszystkie oszczędności, narzędzia, pomysły i otworzyli pierwszą w Polsce zaawansowaną ekologiczną pracownię i sklep z meblami z recyklingu.

Meble robią z palet, starych ogrodzeń, kół od powozów, słowem - wszystkiego, co tylko wpadnie im w oko. Najczęściej na warsztat biorą drewno i metal, bo to materiały, które szlachetnie się starzeją i z czasem nabierają charakteru. Tworzą z nich przedmioty piękne i funkcjonalne.

Monika i Darek ogromną wagę przywiązują do ciekawego wzornictwa i wysokiej jakości. Każdy mebel jest więc starannie dopracowany i jedyny w swoim rodzaju.

źródło i zdjęcia: GDEL.pl