Nie zawsze możemy sobie pozwolić na garderobę w oddzielnym pomieszczeniu. Najnowsza propozycja firmy Raumplus to system Mobile - pomysł na garderobę w pokoju.

Zaprojektowany przez Burkharda Hessa system Mobile ma tę ogromną zaletę, że - w odróżnieniu od wszelkiego typu zabudów - nie jest przywiązany do jednego miejsca.

Niby połączenie szafy i drzwi przesuwnych to nic nowego, ale to rozwiązanie jest dotychczas niespotykane. Raumplus Mobile jest w istocie niewielką garderobą tak skonstruowaną, żeby można było ją ustawić w różnych pomieszczeniach, w sypialni, przedpokoju, pokoju dziecka...

Co jednak w tym pomyśle na garderobę najważniejsze, kiedy zechcemy się przeprowadzić albo zmienić aranżację wnętrza,  możemy ja po prostu złożyć i przenieść w inne miejsce.

Wprawdzie garderoba Raumplus Mobile to gotowy mebel, ale jej wygląd możemy dostosować do swoich upodobań. Centralna ścianka, do której wsuwają się drzwi, dostosowana jest do każdego rodzaju wykończenia, a skrzydła przesuwnych drzwi mogą zostać wypełnione  różnego rodzaju szkłem: transparentnym, półtransparentnym, barwionym, przydymionym lub lustrem albo płytą lakierowaną, laminowaną lub fornirowaną.

Mobile to uniwersalny i niezwykle elastyczny system, który sprawdza się nie tylko we wnękach. To pomysł na garderobę, która może nam służyć przez długie lata, zmieniając funkcję, wygląd i położenie w domu.

źródło, zdjęcia i film: Raumplus