Jaką ścianę wolisz: twardą i zimną czy miękką i miłą w dotyku? Jeśli tę drugą, to zobacz koniecznie panele Fluffo - nowy pomysł na ścianę!

Miękkie, aksamitne w dotyku i do tego przestrzenne - panele ścienne Fluffo to całkiem nowy pomysł na ścianę. Piankowe moduły 3D pokryte aksamitną w dotyku strukturą Fluffo sprawiają, że aż chce się do niej przytulić!

Trójwymiarowymi kształtkami w różnych kolorach (aż 30!) możemy pokryć całą ścianę albo tylko fragment, wybrać moduły o geometrycznej formie albo fantazyjne, neobarokowe. Tak czy inaczej, stworzymy ścianę jedyną w swoim rodzaju! Bo tradycyjnymi z tapicerskimi panelami ściennymi nawet nie ma co ich porównywać.

Panele ścienne Fluffo to nie tylko niezwykle efektowna dekoracja. Mają też mnóstwo praktycznych zalet: są trwałe, łatwe w montażu (po prostu przykleja się je do ściany) i w utrzymaniu w czystości, bo nie przyciągają kurzu i nie chłoną zabrudzeń. Poza tym znakomicie wyciszają wnętrze. Już jedna ściana pokryta panelami całkowicie zmienia akustykę pomieszczenia. Idealne rozwiązanie do sypialni, pokoju dziecka lub gabinetu.

Warto dodać, że ten nowatorski pomysł na ścianę jest w 100% polski. Panele Fluffo wymyślono, zaprojektowano i produkuje się w u nas.

Wszystkie panele Fluffo produkowane są na zamówienie, ale nie trzeba na nie czekać tygodniami.  Realizacja trwa zwykle 5-7 dni roboczych. Obejrzeć można je w przyfabrycznym showroomie w Piastowie przy ul. Ogrodowej 20 oraz w punktach sprzedaży w Warszawie, Tychach, Siedlcach i Tarnowie. 

źródło i zdjęcia: Fluffo.pl