Tapety i plakaty dla dzieci nie muszą być słodkie jak landrynki. Te, które proponują projektanci z Humpty Dumpty to prawdziwy design dla dzieci. Bez lukrowania!

Czysty, prosty rysunek, naturalne, ekologiczne materiały, geometria i harmonia - to właśnie wyróżnia tapety polskiej marki Humpty Dumpty Room Decoration, które pojawiły się sklepie internetowym Żyrafy z Szafy.

Wzory tapet bazują na prostych formach oraz żywych, czystych kolorach. Są zdecydowane, wyraziste i rytmiczne. Tworzą główny motyw dekoracyjny dziecięcego pokoju, nadając mu radosny klimat.

Gruszka - plakat, Humpty DumptyTapety Humpty Dumpty to design dla dzieci. Mają budować przestrzeń przejrzystą, czytelną, uporządkowaną i logiczną, czyli taką, w jakiej najmłodsi dobrze się czują. 

Nowościami w sklepie Żyrafy z Szafy są także murale - grafiki w formie tapet zainspirowane rysunkami dziecięcymi. Wyklejona nimi ściana to oryginalna dekoracja pokoju dziecka, która stworzy przyjazną i indywidualną przestrzeń.

W podobnej stylistyce utrzymane są plakaty Humpty Dumpty. Czytelne, proste motywy w czystych kolorach, takie jak gruszka czy słonko przywodzą na myśl dziecięce rysunki albo ilustracje z książeczek.

źródło i zdjęcia: Żyrafy z Szafy