Planujesz zakup mieszkania? Chcesz wybudować dom? Pragniesz na nowo zaaranżować swoje wnętrza? A może zamierzasz skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych"? Pobierz bezpłatny bilet i przyjdź na targi mieszkaniowe Inspiratornia!

Patronat Czas na WnętrzeOdwiedź w dniach 17 i 18 maja 2014 roku nowe miejsce na mapie krakowskich imprez targowych - EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 (wjazd od ul. Centralnej). Tam w sobotę od 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16 pod jednym dachem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Na targach mieszkaniowych Inspiratornia swoją ofertę zaprezentuje ponad 90 wystawców. Deweloperzy przedstawią premierowe inwestycje w wyjątkowych cenach. Bardzo prężnie rozwinie się Strefa Home Design, w której na zainteresowanych aranżacją wnętrz czekają architekci oraz producenci i dystrybutorzy wyposażenia, natomiast w Strefie Budowy Domu dowiedzą się Państwo wszystkiego co niezbędne, by zamieszkać "na swoim".

Inspiratornia to targi inne niż wszystkie. Organizatorzy postanowili na jakość, przejrzystość i prostotę, by pomóc odwiedzającym w spełnieniu marzenia o własnym "M". W wiosennej odsłonie imprezy przygotowano innowacyjny program TWOJE INSPIRACJE MIESZKANIOWE, w ramach którego oferta inwestycji dostępnych podczas targów została podzielona na sześć grup:

  • Mieszkanie na start,
  • Mieszkanie dla młodych,
  • Mieszkanie dla rodziny,
  • Mieszkanie za miastem,
  • Gdy dzieci dorosną
  • Unique Space.

Dodatkowo zostały wydzielone strefy Budowa Domu i Finanse dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć swoją inwestycję lub będą potrzebowali wsparcia na którymkolwiek z etapów.

Z kolei w strefie Home Design kupujący znajdą inspiracje, porady, projekty, a także wykonawców swoich pomysłów na wymarzone cztery kąty.

Aby każdy szybko trafił do interesujących go wystawców, wszystkie strefy zostaną oznaczone czytelnymi ikonami.

Dzięki zebraniu w jednym miejscu i czasie najlepszych ofert z danej branży wiosenna edycja targów Inspiratornia w Krakowie to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji dla kupujących i urządzających mieszkanie.

Na stronie www.inspiratornia.pl można pobrać BEZPŁATNY BILET uprawniający do wstępu na Targi! Zapraszamy!