Decyzję o zainwestowaniu w duże przeszklenia w domu podejmuje coraz więcej osób. Dlaczego? Wystarczy tylko spojrzeć. Przeszklone drzwi zapewniają nie tylko "otwarcie" wnętrz na swobodny dostęp światła i możliwość podziwiania widoków z zewnątrz. Duże szklane profile okienne dają możliwość kształtowania bryły budynku w całkiem nowy, nowoczesny sposób.

Niektórzy budują domy, żeby odciąć się od świata zewnętrznego i zasłonić przed spojrzeniami innych. Inni myślą, że zamknięcie się w czterech ścianach bez okien pozwoli odetchnąć od hałasu codzienności. Takie rozwiązania owszem zapewniają spokój, tak samo jak mieszkanie w arktycznym igloo czy na bezludnej wyspie. Wiele osób zapomina, że natura, która nas otacza, należy do jednego z niewielu bezpłatnych i najbezpieczniejszych środków poprawiających samopoczucie. Duże przeszklone drzwi mogą stanowić idealne połączenie z pięknem przyrody, od którego dzieli Cię zaledwie szklana szyba.

W kontakcie z naturą

Bez względu na to, jaki marzy Ci się rozmiar okien w salonie czy sypialni, Sokółka umożliwia swoim klientom swobodę wyboru najwyższej jakości okien i drzwi. No dobrze, ale czy duże okno to jeszcze nadal okno, czy już drzwi? Przeszklone drzwi podnoszono-przesuwne Sokółka są opcją dwa w jednym, ponieważ pełnią funkcje okien, a dzięki możliwości przesuwania pozwalają na swobodne przechodzenie z pokoju dziennego lub gabinetu na taras, gdzie otwiera się przed Tobą ukwiecona kolorami łąka, obsypane śniegiem górskie szczyty, spokojna tafla mazurskiego jeziora czy ogniście purpurowy wschód słońca. Wystarczy tylko, że otworzysz oczy i oczywiście drzwi, dokładnie tu i teraz.

Drzwi do zadań specjalnych

Duża powierzchnia drzwi balkonowych podnoszono-przesuwnych wymaga odpowiednich materiałów oraz spełnienia najwyższych norm i wymagań technicznych. Sokółka ujarzmiła najbardziej odporne materiały, które zaczerpnęła prosto z natury: podlaskie drewno sosnowe i dębowe, z których powstają ramy okien i kwarc, który służy do produkcji trójfazowych szyb. Efektem tego połączenia są wytrzymałe i niezwykle drzwi z widokami na spokojną, świetlaną i energooszczędną przyszłość. Dla Ciebie, bo przecież śmiało patrzysz na świat i cenisz nie tylko piękno, ale i funkcjonalność. Spójrz, a będziesz chcieć więcej: www.sokolka.com.pl/drzwi-podnoszono-przesuwne-thermo-hs.html.

***

Sokółka Okna i Drzwi"Sokółka Okna i Drzwi" S.A. Spółka posiada ponad 40-letnie doświadczenie i jest jednym z najbardziej zaufanych producentów stolarki drewnianej i okiennej na polskim rynku. Misją spółki jest produkcja okien i drzwi o jakości spełniającej najwyższe wymagania klientów. Firma posiada kadrę profesjonalistów, którzy dokładają największych starań, aby produkt docierający do inwestora cechował się najwyższym poziomem jakości i staranności wykonania. Z firmą skontaktować się można, dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 122 822.
http://www.sokolka.com.pl
biuro@sokolka.com.pl