Macie dość kanciastego minimalizmu? Jeśli szukacie mebli łazienkowych z fantazją, nowa kolekcja Defry - Intorno - przypadnie Wam do gustu.

Nietypowe, owalne fronty szuflad i drzwi, obłe uchwyty i modna paleta kolorów: biel, brąz i cappuccino połysk - meble łazienkowe Intorno z pewnością nie pozostaną niezauważone pośród zalewu minimalistycznych, prostpoadłościennych brył na ekspozycjach wyposażenia łazienek.

Elegancki, nieco buduarowy charakter mebli Intorno podkreśla wykończenie mebli na wysoki połysk oraz modna kolorystyka. Obok klasycznej bieli, która pozwoli dopasować te meble do większości łazienek, Defra proponuje także dwa kolory inspirowane aktualnymi trendami.

Chłodny cappuccino połysk to jasny, stonowany odcień, który będzie się dobrze komponował z metalicznymi, srebrzystymi i złocistymi elementami - zarówno z armaturą, jak i np. zdobieniami na płytkach ceramicznych. Z kolei ciepły, zdecydowany brąz połysk można połączyć z bielami i wszystkimi odcieniami beżu.

Meblami Intorno możemy z powodzeniem urządzić również łazienkę dla dzieci. Zestawienie szafek w fantazyjnych kształtach (i w neutralnym kolorze) z płytkami w zdecydowanych, żywych kolorach z pewnością spodoba się najmłodszym. Zwłaszcza gdy całość dopełnimy dodatkami o dziecięcym charakterze. A gdy pociecha podrośnie, łazienka "wydorośleje", bez konieczności poważnych inwestycji.

Wszystkie elementy serii Intorno to meble podwieszane, wyposażone w systemy cichego domykania szuflad i drzwi. W kolekcji znajdziemy:

  • szafki pod umywalkę (szer. 60 i 80 cm, każda w cenie 934,80 zł), które można zestawiać z kilkoma umywalkami ceramicznymi i z konglomeratu,
  • wysoki słupek o szer. 32,5 cm z drzwiami, cena: 590,40 zł), 
  • małe szafki boczne z drzwiami (szer. 32,5 cm, cena: 270,60 zł),
  • lustro z energooszczędnym oświetleniem led (wym. 60 x 80 cm, cena: 738 zł).

źródło i zdjęcia: Defra