Wiosenna edycja kursu stylizacji wnętrz w nowej formule okazała się sukcesem! Kolejna edycja szkolenia CREATOR WNĘTRZA rusza już 20 września 2014 - zapisy trwają!

Patronat Czas na WnętrzeWeekendowy kurs CREATOR WNĘTRZA odbywa się w Warszawie, w soboty i niedziele (25-26 października, 8-9 i 22-23 listopada 2014), w godz.: 10.00-16.00. Zajęcia trwają 52 godziny lekcyjne, a nowatorska formuła szkolenia pozwala zdobyć szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Wykłady, prezentacje multimedialne, a także ćwiczenia warsztatowe prowadzone są w taki sposób, aby maksimum korzyści odnieśli zarówno ci, którzy swoją przygodę ze stylizacją wnętrz dopiero zaczynają, jak i osoby, które pragną podnieść swoje kwalifikacje i poznać najnowsze wnętrzarskie trendy.

Dlatego dodatkowo, w ramach kursu, można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych projektantów form przemysłowych, jak np.: tworzenie lamp czy dekorowanie ceramiki, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Zajęcia odbywają się w różnych designerskich wnętrzach - m.in. showroomach znanych marek i apartamentach pokazowych.

Na zakończenie kursu uczestnicy przygotowują autorskie stylizacje planu zdjęciowego w określonym stylu, pracując zgodnie ze standardami sesji fotograficznych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa - Przemysława Borysa - zostaną opublikowane przez patronów medialnych kursu.

Zobacz relację z wiosennej edycji kursu CREATOR WNĘTRZA

Szczegółowy program kursu CREATOR WNĘTRZA na stronie organizatora. Dodatkowych informacji udziela Olga Kisiel-Konopka (OKK!), olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811.

źródło i zdjęcia: CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa